Tearaway Unfolded i wrześniowa premiera

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tearaway Unfolded i wrześniowa premiera - gamedot.pl

Nieco przemodelowana i dostosowana do specyfiki kontrolera DualShock 4 wersja gry Tearaway (poznali ją posiadacze konsolki PS VITA) pojawi się w sprzedaży 9 września (cyfrowa i pudełkowa dystrybucja). Za pre-order Tearaway Unfolded otrzymamy kilka mniejszych i większych dodatków.

 

Wspomina się choćby o dekoracjach pozwalających wzbogacać papierowy świat. Nie zabraknie też kostiumów dla Posłańca. Bonusowe treści będą nawiązywać do najważniejszych dla konsol PlayStation marek.

 

 

Odmienione dzieło studia Media Molecule (LittleBigPlanet) jest wyceniane na 40$ (~147 PLN).

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Team Sonic Racing XONE

Team Sonic Racing XONE

Fani Sonika – grzejcie silniki! Team Sonic Racing połączy najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania...

109,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Lenny (gość) 4 lata temu

kolejny powód żeby nie kupować vity ;)

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl