Take-Two nadal chce wydać tajemniczą grę Agent

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Take-Two nadal chce wydać tajemniczą grę Agent - gamedot.pl

 

Zwyczajowo mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Szpiegowska gra Agent nie została wyrzucona do kosza – przynajmniej tak należy interpretować działania wykonywane przez wydawnicze Take-Two Interactive. Firma właśnie wykorzystała ostatnią (z 5 dostępnych) szansę na przedłużenie okresu dysponowania odpowiednim znakiem towarowym.

 

T2 przekazało także całkowicie nową dokumentację do odpowiedniego urzędu. Taki ruch ma na celu swoiste zresetowanie wspomnianego licznika. Jeśli wszystko rozegra się według pozytywnego scenariusza, wtedy branżowy gigant będzie mógł skorzystać ze znaku towarowego, loga na przestrzeni następnych lat (długość możliwego okresu to 3,5 roku).

 

 

 

Chyba wielu graczy nadal chce wierzyć w to, że R* powoli, ale systematycznie dłubie przy Agencie. Może to po prostu projekt z niższym priorytetem – wszak teraz najwięcej uwagi developer poświęca Red Dead Redemption 2.

 

Gra The Last Guardian także była uśmiercana wielokrotnie – a dziś możemy kupować finalny projekt. Warto przypomnieć, że Agenta przedstawiono w 2009 roku jako exclusive na konsolę PS3.

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]