Szykuje się powrót Fable i Perfect Dark?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Szykuje się powrót Fable i Perfect Dark? - gamedot.pl

 

Choć, to nadal spekulacje, ale ich źródło wydaje się nieco bardziej wiarygodne niż pozostałe, albowiem ów użytkownik poprawnie "przewidział" listę gier zaprezentowanych na ostatnich targach E3 przez Microsoft.

Tym razem gość opublikował listę swoich upragnionych produkcji do których chciałby wrócić i które mogą pojawić się w przyszlości na rynku. Wymienia m.in. kolejnego Fable (roboczno nazwanego Wisdom), czy Perfect Dark. Pełna lista spekulacji znajduje się tutaj. Dodatkowo zawarł w niej elementy mające być składnikiem już potwierdzonych tytułów jak choćby czteroosobowa kooperacja w Crackdown 3.

Dodatkowo użytkownik twierdzi, że Microsoft dłubie nad dwiema produkcjami osadzonymi w uniwersum Halo, co ciekawe nie mającymi nic wspólnego z trybem Battleroyale (pojawiły się wcześniej takowe sugestie). 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Battlefield V PL XONE

Battlefield V PL XONE

Historyczne bitwy w całkiem nowym wydaniu Ruszaj do walki w niesłychanych, decydujących starciach z początków II wojny światowej. Korzystaj z usprawnionej mechaniki poruszania się i...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl