Szykuje się nowa polska gra – Kursk

Parsec - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Szykuje się nowa polska gra – Kursk - gamedot.pl

Znacie polskie studio Jujubee? Ja też nie i pewnie nie poznałbym ich, gdyby nie ich nowy projekt, nad którym obecnie pracują. Grupa wcześniej podejmowała się tworzenia gier mobilnych, a Kursk ma być pierwszym krokiem do wejścia na rynek produkcji na platformy tradycyjne.

 

 

Gra ma być przygodówką z elementami szpiegostwa i grozy, co na papierze wygląda całkiem przednio. Kursk będzie skupiony wokół tragedii rosyjskiego okrętu podwodnego o tej samej nazwie, która wydarzyła się w połowie 2000 roku. Czy odkryjemy prawdę kryjącą się za tajemniczym zatonięciem?

 

Zagadkę rozwikłamy już za rok na PC, PS4 i XOne.

4 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry 3 Classic Edition PL XONE

Far Cry 3 Classic Edition PL XONE

Z dala od obszarów cywilizowanych leży pewna wyspa - miejsce bezprawia, w którym przemoc i cierpienie są na porządku dziennym, a jedyna ucieczka prowadzi przez narkotyki lub użycie...

69,00Do sklepu

4 Komentarze

awatar
CR9 (gość) 4 lata temu

#nikogo? Za mało hajsu na marketing?

0 Odpowiedz
awatar
Hodor (gość) 4 lata temu

Jak to #nikogo? Będzie piękna wrzawa przed premierą. Nie wiem czy pamiętasz o co chodziło z tą łodzią podwodną. Chodziły słuchy, że za całą tą tragedią stał Putin, który miał ją wykorzystać w celach propagandowych. Czuję już tę naparzankę z Rosjanami, przed premierą Kurska iksde!

0 Odpowiedz
awatar
CR9 (gość) 4 lata temu

Ok, ok. Nie mam pojęcia co to jujubee, ale tematyka może narobić trochę szumu wokół tej gry. Ale na samym szumie wokół Kurska daleko nie zajadą. To rzekłem ja, Jarząbek.

0 Odpowiedz
awatar
CR9 (gość) 4 lata temu

Dodam jeszcze, że render dupy nie urywa.

0 Odpowiedz
ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl