Super Meat Boy znów za grosze na Steamie

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Super Meat Boy znów za grosze na Steamie - gamedot.pl
Super Meat Boy to wielki przebój sceny niezależnej, który zapewnił swym twórcom bardzo wysokie zyski. Teraz można nabyć go za zaledwie 2,79 euro, w błyskawicznej przecenie na Steamie, trwającej jeszcze niecałe dwa dni.
 
 
Gra jest hardkorową platformówką o „mięsnym chłopcu” chcącym uratować swą dziewczynę – by to osiągnąć musi pokonać masę poziomów najeżonych kolcami, piłami i serią coraz bardziej niebezpiecznych niespodzianek. Twórcy (Team Meat) postanowili jednak obrócić wysoki poziom trudności na swoją korzyść, umożliwiając błyskawiczne powtarzanie każdego etapu oraz dokładne oglądanie swych zgonów.
 
To świetna pozycja i warto mieć ją na swoim koncie – zwłaszcza za taką cenę. 
3 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters PS4

Gods & Monsters PS4

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

3 Komentarze

Harhan 5 lat temu

Ta gra to MISZCZOSTWO.

0 Odpowiedz
graba 5 lat temu

Wole The binding of isaac

0 Odpowiedz
BarT 5 lat temu

Racja

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl