Speedball 2 HD – odnowiony klasyk już dostępny

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Speedball 2 HD – odnowiony klasyk już dostępny - gamedot.pl

Seria Speedball to jeden z hitów dawnej epoki Atari, Amigi i Commodore – wbrew pozorom dalej ma w sobie jednak pokłady grywalności, które mogą spodobać się dzisiejszym graczom.

 

Dlatego też warto podkreślić, że reedycja szybkiego, arcade'owego i pełnego wyzwań Speedball 2 trafiła już na Steam i GOG.com.

 

Speedball to brutalny sport przyszłości przypominający zawody Azteków lub połączenie piłki ręcznej z rugby. Zawodnicy walczący o stalową piłkę, nie szczędzący sobie mocnych ciosów, mogą być przez nas werbowani i trenowani, a na drodze naszej drużyny stają (oczywiście) coraz mocniejsze ekipy.

 

 

Wygląda to całkiem ciekawie, choć należy przyznać, że nie jest to najbardziej staranny remake HD dostępny na rynku. Jakość grafiki pewnie odrzuci osoby nie znające oryginału – mimo to warto będzie go spróbować.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands XONE

Boliwia, kilka lat od dziś: ten piękny kraj w Ameryce Południowej stał się największym na świecie producentem kokainy. Wpływowy i bezwzględny kartel narkotykowy Santa Blanca zamienił...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl