Sony: Na PS Vita nie można zamieszczać gier AAA w tradycyjny sposób

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Sony: Na PS Vita nie można zamieszczać gier AAA w tradycyjny sposób - gamedot.pl

Sony zrobiło co mogło, by PSV stało się konsolką przyjazną dla niezależnych developerów. Tymczasem użytkownicy zastanawiają się, co się stało z obietnicą większego wsparcia dla gier 'AAA'. Firma tłumaczy, że proces tworzenia dużych gier na handhelda nie należy do łatwych. Z jednej strony PS Vita doczekała się premier takich gier jak Killzone: Mercenary czy Uncharted: Golden Abyss, ale z drugiej developerzy mają trudności z przeniesieniem na konsolkę tytułów pokroju Borderlands 2. Według Sony, rozwiązanie tkwi w zdalnej rozgrywce (granie w tytuły z PS4 na PSV), a także w usłudze PS Now. Dzięki niej użytkownicy będą mogli na konsolce streamować gry ze wszystkich poprzednich 'dużych' konsol firmy. Aktualnie usługa znajduje się w fazie testów beta, lecz jej oficjalna premiera ma nastąpić już tego lata. A Wy jak myślicie - czy streaming jest przyszłością gier 'AAA' na PS Vita? Dla rozjaśnienia sytuacji, sprawdźcie jak wspomnianą usługę zaprezentował serwis IGN:

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]