Smite na liście premier na PS4

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Smite na liście premier na PS4 - gamedot.pl

Smite to odważna próba konkurowania z League of Legends i DOTĄ 2, z nieco zmienionymi zasadami (większe nastawienie na zręcznościową akcję i perspektywę tpp) gra wciąż przyciąga do siebie nowych fanów gatunku MOBA. Trudno nazwać ją jednak fenomenem na skalę pozycji Riot Games i Valve, ale ma swoją wierną, dużą społeczeność.

 

I ta społeczność gra nie tylko na PC - od dłuższego czasu Smite jest dostępny na XOne, a teraz wyciekła informacja o tym, że trafi również na PS4.

 

 

Wypatrzono to na stronie PEGI, organizacji przynającej kategorie wiekowe grom wydawanym w Europie. Oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie ma, ale trudno spodziewać się by przejście Smite na konsolę Sony nie nastąpiło. Tak dużego rynku i bazy potencjalnych nowych graczy przecież nikt nie odpuści.

 

 

źródło: eurogamer.net

2 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda,...

129,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
ggg (gość) 4 lata temu

lol glupszy

1 Odpowiedz
awatar
gg (gość) 4 lata temu

lol lepszy

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl