Rise of the Tomb Raider - prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rise of the Tomb Raider - prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery - gamedot.pl

Zapewne na targach E3 2015 poznamy termin premiery Rise of the Tomb Raider na konsolach Xbox. Możliwe, że sieć handlowa Amazon dysponuje już teraz jakąś wiedzą tajemną, bo sprzedawca wskazał dziś stosowną datę. Teraz to już tradycyjny 31 grudnia (standardowy termin zastępczy – wskazujący na tegoroczny debiut).

 

Całe szczęście użytkownicy forum NeoGAF zabezpieczyli dokumentujące całą sytuację screenshoty. Dlatego w kontekście tytułu opracowywanego przez Crystal Dynamics wskażemy na 13 listopada.

 

 

Niejako przy okazji zauważę, iż najnowsza Forza została zapisana na 18 września. Czy to rzeczywiste daty premiery? Na to pytanie już niedługo odpowiedzi udzieli Microsoft.

 

 

Na wersje dedykowane PC, PS4 hipotetycznie poczekamy dodatkowe pół roku.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]