Remastery przy marce Call of Duty?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Remastery przy marce Call of Duty? - gamedot.pl

Activision jeszcze niczego nie zapowiada, ale bez wątpienia temat odświeżania starszych odsłon marki Call of Duty jest analizowany. Ba, włodarze branżowego giganta myślą, mówią dużo o remasterach. Sam Eric Hirshberg przyznaje, że zagrałby w Modern Warfare czy Black Ops po wizualnym liftingu.

 

Rzecz jasna nie braknie tu pewnej nostalgii. Jest chęć zobaczenia, jak zasłużone produkcje prezentują się na nowym sprzęcie. Mimo to trzeba znaleźć właściwych ludzi do tej pracy. Na ten moment najbardziej odpowiednie studia myślą o przyszłości marki Call of Duty. Trudno tu udźwignąć jeszcze zaangażowanie w produkcję odświeżonego klasyka.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters XONE

Gods & Monsters XONE

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl