Rainbow Six Vegas teraz darmowy w usłudze Xbox Live!

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rainbow Six Vegas teraz darmowy w usłudze Xbox Live! - gamedot.pl
Każdy z Was kojarzy na pewno świetną strzelankę wydaną przed laty - Rainbow Six Vegas. Ileż to godzin spędzili nad nią fani strzelanek? Możecie ją teraz pobrać zupełnie za darmo w usłudze Xbox Live. Gra zastąpi poprzetnio promowaną grę - Magic 2013.
 
Rainbow Six Vegas pozwala nam wcielić się w członków oddziału ds. walki z terroryzmem, który przybywa do Las Vegas w związku z panującym tam stanem zagrożenia. W grze doskonale odwzorowane zostały autentyczne modele broni wykorzystywanej przez siły specjalne. Ponadto, jak w przypadku większości gier ze wspomnianej serii, do czynienia mamy z wysokim poziomem realizmu.
 
A teraz bardzo miła informacja - do końca roku każdy użytkownik Xbox'a 360, posiadający wykupioną subskrypcję Xbox Live GOLD otrzyma zupełnie za darmo dwie gry miesięcznie. Póki co gigant z Redmond nie opublikował jeszcze informacji, jakich tytułów dotyczyła będzie promocja.
 
Źródło: Microsoft
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]