PS4: Za gry na PSN jednak zapłacimy mniej

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
PS4: Za gry na PSN jednak zapłacimy mniej - gamedot.pl

 

Jak donosi serwis vg247.com, zmiany w cenach gier nastąpią jeszcze przed europejską premierą konsoli. Sony wystosowało również oświadczenie, w którym firma poinformowała, że aktualnie dostępna wersja PSN dla PlayStation 4 nie jest oficjalna, tyczy się to zarówno funkcjonalności jak i cen gier. Dodatkowo, jeżeli już zakupiliśmy jakiś tytuł poprzez dystrybucję cyfrową PSN, a cena danego produktu zostanie zmniejszona przed premierą konsoli na naszym kontynencie, to zostanie nam zwrócona różnica. Inne firmy również zrobiły ruch w dobrą stronę: Electronic Arts obniżyło ceny swoich tytułów o 3£. Przypomnijmy, że premiera PS4 odbędzie się już 29 listopada.

 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]