• Strona główna
  • Newsy
  • Przyszłoroczna premiera dla for honor/ghost recon: wildlands? ubisoft jeszcze niczego nie gwarantuje

Przyszłoroczna premiera dla For Honor/Ghost Recon: Wildlands? Ubisoft jeszcze niczego nie gwarantuje

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Przyszłoroczna premiera dla For Honor/Ghost Recon: Wildlands? Ubisoft jeszcze niczego nie gwarantuje - gamedot.pl

For Honor i Ghost Recon: Wildlands to tytuły gier (obie dla PlayStation 4, Xbox One oraz PC), jakie zostały przyjęte entuzjastycznie przez fanów wirtualnej rozrywki. Wiele osób czeka już na terminy premier. Ubisoft jednak potwierdza, że żadne daty nie zostały jeszcze wyznaczone.

 

Nawet premiera w roku fiskalnym/podatkowym 2017 (okres zaczyna się 1 kwietnia 2016) nie jest gwarantowana. Wydawca odkłada kluczowe decyzje – odczuwalnie woli poczekać na jakieś raporty ze stosownych prac developerskich. Chodzi tu o lepszy przegląd sytuacji (mówi o tym CFO Alain Martinez).

 

 

Yves Guillemot (CEO) natomiast wskazuje FY17 jako całkiem możliwy wariant/okres premiery dla nowych projektów. Szef Ubisoftu dodaje, że Wildlands to znaczące poszerzenie możliwości przy uznanej marce.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon PS4

Yakuza Like A Dragon PS4

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl