• Strona główna
  • Newsy
  • Przebudzenie mocy w formie lego zapowiada się na lepszą grę niż battlefront!

Przebudzenie Mocy w formie Lego zapowiada się na lepszą grę niż Battlefront!

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Przebudzenie Mocy w formie Lego zapowiada się na lepszą grę niż Battlefront! - gamedot.pl

Właśnie wylądował świeżutki, pierwszy zwiastun pokazujący gameplay z Lego Star Wars: The Force Awakens. I wiecie co? Widać na nim więcej na nim zawartości i ciekawych mechanik niż w całym Battlefroncie! Seria Lego właśnie wkroczyła w świat bitew na blastery, budowania wybranych budowli z klocków i latania w przestworzach i kosmosie. Takich atrakcji chyba nikt się nie spodziewał - a co lepsze, wygląda to naprawdę cudnie:

 

 

Tytuł ukaże sie 28 czerwca (szkoda, że tak późno) na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One, Xbox 360, Wii U, Nintendo 3DS i Steamie. Każdy będzie mógł więc go przetestować.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

sandmann21 8 lat temu

Nareszcie! Wreszcie wysłuchano moich lamentow na temat tej serii. Nowe tryby gry, nowa historia, kilka opcji rozegrania misji. Można? Można. W związku z tym, zaklepuje ;);)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]