Prey wylądował w sklepach. Jak wygląda optymalizacja na PC?

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 

Zgodnie z planem, dokładnie dziś na sklepowych półkach wylądowała jedna z bardziej oczekiwanych gier bieżącego roku, czyli Prey. Jednak dużo osób oczekuje komentarzy odnośnie wersji komputerowej, która jeszcze przed debiutem stała się obiektem wielu nieprzychylnych komentarzy. 

W rzeczywistości na Steamie pojawiły się pierwsze opinie. Fani grający na takich graficznych potworach jak Geforce 980 TI w 1440p otrzymują 130 klatek podczas gdy posiadacz Geforce 960 z 2GB ramu zadowala się 60 klatkami na sekundę. Przewijają się także recenzje ludzi majacych znacznie gorszy sprzęt, niespełniający wręcz wymagań. Twierdzą oni, że produkcja jest jak najbardziej grywalna i nie łapie zadyszki. 

Krótko mówiąc - Arkane Studios zapewniając o wysokiej jakości optymalizacji Prey na PC nie kłamało i otrzymaliśmy to co powinniśmy. A jakie są wasze odczucia?

Poniżej prezentacja wyników na poszczególnych ustawieniach i kartach graficznych:

 

FULL HD

 

QHD

 

4k

 

Inny procesor (i3 i i5)

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy