Prey wylądował w sklepach. Jak wygląda optymalizacja na PC?

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 

Zgodnie z planem, dokładnie dziś na sklepowych półkach wylądowała jedna z bardziej oczekiwanych gier bieżącego roku, czyli Prey. Jednak dużo osób oczekuje komentarzy odnośnie wersji komputerowej, która jeszcze przed debiutem stała się obiektem wielu nieprzychylnych komentarzy. 

W rzeczywistości na Steamie pojawiły się pierwsze opinie. Fani grający na takich graficznych potworach jak Geforce 980 TI w 1440p otrzymują 130 klatek podczas gdy posiadacz Geforce 960 z 2GB ramu zadowala się 60 klatkami na sekundę. Przewijają się także recenzje ludzi majacych znacznie gorszy sprzęt, niespełniający wręcz wymagań. Twierdzą oni, że produkcja jest jak najbardziej grywalna i nie łapie zadyszki. 

Krótko mówiąc - Arkane Studios zapewniając o wysokiej jakości optymalizacji Prey na PC nie kłamało i otrzymaliśmy to co powinniśmy. A jakie są wasze odczucia?

Poniżej prezentacja wyników na poszczególnych ustawieniach i kartach graficznych:

 

FULL HD

 

QHD

 

4k

 

Inny procesor (i3 i i5)

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Batman 3: Poza Gotham PL PS4

Lego Batman 3: Poza  Gotham PL PS4

LEGO Batman 3: Poza Gotham to następca przebojów LEGO Batman: Gra wideo i LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Jak dotąd sprzedaż gier wideo spod znaku LEGO przekroczyła na świecie 100...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl