Premiera: DeepCool ST500 ARGB - efektowne wsparcie dla GPU wagi ciężkiej

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

DeepCool ST500 ARGB to wspornik dla kart graficznych. Jest on wykonany głównie ze stali, co ma przełożyć się na wysoką sztywność i solidność konstrukcji. Producent chwali się możliwością regulacji akcesorium w trzech osiach. Dzięki temu ST500 ARGB ma sprawdzić się niezależnie od tego, jaką kartę graficzną i obudowę posiada użytkownik.

Dodatkowe wsparcie GPU zapewnia filar, który pozwala na zakotwiczenie konstrukcji na spodzie obudowy PC. Jak deklaruje producent, DeepCool ST500 ARGB to obecnie jedyny dostępny na rynku wspornik z takim rozwiązaniem. Całość waży 288 gramów i posiada wbudowane podświetlenie ARGB LED. Ma ono działać z systemami iluminacji popularnych producentów płyt głównych, m.in. Aura Sync, RGB Fusion, Mystic Light czy Polychrome Sync. Z synchronizacją efektów z pozostałymi elementami systemu nie powinno więc być problemu.

Wspornik dla kart graficznych DeepCool ST500 ARGB ma wymiary ok. 305 x 94 x 38 mm. Do sprzedaży trafi w sierpniu bieżącego roku. Producent wycenił akcesorium na około 95 złotych.

 

Dane techniczne:
 

  • model: ST500 ARGB
  • materiał: stal, tworzywo sztuczne
  • waga: 288 g
  • wymiary: 305,5 x 94 x 38 mm
  • podświetlenie: ARGB LED (5V / 1,5 W)

 

 

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości są dostępne tutaj

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Team Sonic Racing PS4

Team Sonic Racing PS4

Fani Sonika – grzejcie silniki! Team Sonic Racing połączy najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania pojazdów. Wielbiciele...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy