Poznaliśmy zwycięzcę Geforce CUP 2017

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Poznaliśmy zwycięzcę Geforce CUP 2017 - gamedot.pl

 

 

Zakończyły się rozgrywki Nvidia Geforce CUP, które odbyły się w dniach 27-28 maja we Wrocławiu. Poznaliśmy tym samym wielkiego zwycięzcę turnieju CS: GO.

Team Kinguin wystartowali jako jedyny polski team i zaczęli ćwierćfinały dość dobrze, bo od wygranej z osłabionym Outlaws 2:0 (16:10; 16:12). W półfinałach zameldowali się także: Space Soldiers, Gatekeepers oraz Red Reserve, które ograło Fanatic Academy.

W przedostatniej fazie turnieju popularne Pingwiny odpały po boju ze szwedzką formacją Red Reserve (0:2). Tym samym nadzieje rozbudzone u milionów rodzimych fanów CSa zostały zniszczone. Do wielkiego finału dołączyło również Space Soldiers, odprawiając z kwitkiem eurpejskich debiutantów Gatekeepers. 

W ostatecznym starciu lepsi okazali się faworyci turnieju Space Soliders, którzy całkowicie zdominowali oponenta Red Reserve, pokazując jakość gry. Wynik: 2:0. 

Pełne wyniki:

Ćwierćfinały:

  • PENTA Sports 0:2 Gatekeepers (14:16; 5:16)
  • Space Soldiers 2:0 Imperial (16:6; 16:11)
  • Team Kinguin 2:0 Outlaws (16:10; 16:12)
  • Red Reserve 2:0 Fanatic Academy (16:6; 16:6)

Półfinały:

  • Team Kinguin 0:2 Red Reserve
  • Gatekeepers 0:2 Space Soldiers

Finał:

  • Space Soldiers 2:0 Red Reserve

 

MVP Turnieju został: Xantares

Na stanowisku komentatorów zasiadł znany duet - Piotr "izak" Skowyrski oraz Patryk "easy| Dzięcioł. 

Esport Now w Hali Stulecia tradycyjnie przyciągnął masę fanów elektronicznej rozrywki. Zorganizowano różnego rodzaju konkursy, gdzie do wygrania były akcesoria dla graczy (klawiatury, myszki słuchawki itd.). Dostępna była także strefa free2play, w której można było pograć w najnowsze tytuły na najlepszym obecnie sprzęcie. Co ciekawe wstęp był całkowicie darmowy. 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters PS4

Gods & Monsters PS4

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy