Pierwsze 14 minut Battlefielda V

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

W związku ze zbliżającą się premierą nowego Battlefielda w sieci pojawił się krótki gameplay prezentujący początek  trybu single-player.

Daniel Berlin, jeden z twórców potwierdził w wywiadzie, że produkcja będzie serwowała szeroką paletę emocji. Będzie mocno dramatycznie, ale również pojawią się zabawne sceny, by te emocje rozładować.

- Był to konflikt, w którym walczyło wielu ludzi. Chcemy opowiedzieć wiarygodną, autentyczną historię w tym sensie. Wiele nauczyliśmy się od Battlefield 1, gdzie mieliśmy dokładnie to samo podejście. W Battlefield 1 w prologu nie było nadziei. To było ponure. To było okropne. Myślę jednak, że gry, jako medium, dotarły do miejsca, w którym możemy pozwolić, aby były poważne, emocjonalne, smutne i tragiczne - ale czasami zabawne. Dlatego mamy taką gamę emocji w Opowiadaniach Wojennych.

W sieci pojawiły sie także pierwsze oceny:

Hobby Consolas - 91/100
Digital Chumps - 90/100
PCGamesN - 90/100
Press Start Australia - 90/100
Jeuxvideo - 85/100
Jeuxactu - 85/100
Gameblog.fr - 80/100
CGMagazine - 80/100
GamesRadar+ - 70/100

Miejmy nadzieje, że w okresie kiedy tryb dla jednego gracza został trochę zaniedbany studio DICE da radę i zapewni nam dobrą rozgrywkę.

Przypominam, że opóźniona premiera będzie miała miejsce 20 listopada na PC, PS4 i XboxOne

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]