Pamiętacie Deep Down? Piękny, darmowy action RPG wciąz powstaje

Cascad - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Pamiętacie Deep Down? Piękny, darmowy action RPG wciąz powstaje - gamedot.pl

Trzy lata temu, na pierwszym pokazie PS4 w Nowym Jorku Capcom pokazał specjalną grę: Deep Down. Miał to być piękny action RPG z generowanymi losowo lochami, z systemem podobnym do Dark Souls i przede wszystkim dostępny jako tytuł Free to Play. Od tego czasu nie dowiedzieliśmy się jednak wiele więcej o tej grze.

 

 

Ostatnio nawet wygasły prawa do tej marki - Capcom jednak szybko je odnowił i według oficjalnego wniosku wciąż aktywnie pracuje nad grą.

 

Mogliby się trochę pospieszyć bo nie dość, że pomysł był słuszny to jeszcze zwiastun pokazywał naprawdę efektowną oprawę. Jako F2P wiele osób na pewno by przynajmniej tego spróbowało.

 

 

2 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego DC Super Villains Super Złoczyńcy PL XONE

Lego DC Super Villains  Super Złoczyńcy PL XONE

“LEGO® DC Super-Villains Złoczyńcy zapewni graczom zabawne i humorystyczne możliwości psocenia, wyzwalając złowieszcze moce i dowcipne możliwości superzłoczyńców DC”, mówi Tom Stone,...

129,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
RED (gość) 4 lata temu

ni ma na PC, bida z nyndzom będzie DS3. a może za długo square soft wypuszcza serie Soulsów i czekają aby wejść w okres posuchy? Ciężko bo konkurują bezpośrednio.

0 Odpowiedz
awatar
Pan od polskiego (gość) 4 lata temu

*według

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl