Overwatch: Bastion wzmocniony w najświeższej aktualizacji

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Overwatch: Bastion wzmocniony w najświeższej aktualizacji - gamedot.pl

Blizzard poinformował na swojej stronie, że pracuje właśnie nad aktualizacją zakładającą wzmocnienie Bastiona. Owa postać często była bezbronna w zetknięciu z innymi bohaterami, więc najwyższy czas na modernizację jej umiejętności.

 

Modyfikacji poddane zostały tryby, którymi Bastion posługuje się podczas rozgrywki. Jako zwiadowca będzie posiadać pojemniejszy magazynek, a także mniejszy odrzut podczas prowadzenia ognia. W roli strażnika natomiast rozrzut zostanie zwiększony, a strzały w głowę usunięte. Podczas transformacji będzie mniej podatny na obrażenia od przeciwników. W tym trybie jego zadaniem będzie od tej pory niszczenie barier oraz eliminowanie tanków. Dodatkowo naprawianie siebie może być wykorzystywane w trakcie poruszania się, a otrzymywanie obrażeń nie anuluje już procesu naprawiania.

 

Bastion zostanie wzmocniony wraz z najbliższym patchem skierowanym na serwer testowy.

 

źródło: polygon.com

 

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD PS4

GRA LEGO JURASSIC WORLD PS4

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl