• Strona główna
  • Newsy
  • Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry lightning returns: final fantasy xiii

Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII - gamedot.pl

Square Enix nadal pracuje na komputerowym portem gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Mówimy tu o projekcie, jaki zamknie trylogię – projekcie, który według developera wpasowuje się w gust zachodniego odbiorcy. Lightning Returns stanowi owoc pewnego eksperymentu. Głównie chodzi tu o system walki i podpięte pod niego potyczki z oponentami. Programiści poszli w kierunku typowej pozycji action-RPG. Co warte podkreślenia, pewne wzorce z LR zostały przekazane do FFXV.

 

Zwieńczenie sub-serii Final Fantasy XIII otrzymamy z niemałym poślizgiem. Cała trylogia miała trafić na Steama wiosną 2015. Yoshinori Kitase – wypełnia rolę producenta – potwierdza, że ostatecznie premiera Lightning Returns może przypadać na końcówkę tego roku (grudzień lub termin nieco poprzedzający ten miesiąc). Programiści jeszcze muszą zakończyć pewne procesy, dlatego nikt nie wskazuje konkretnej daty.

 

Źródło: Gamespot, VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO WORLDS PS4

GRA LEGO WORLDS PS4

Lego Worlds – Cyfrowy plac zabaw dla każdego fana Lego i nie tylko. Wyrusz we wspaniałą podróż po przez otwarty świat i osiągnij status Architekta. Produkcja studia...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl