• Strona główna
  • Newsy
  • Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry lightning returns: final fantasy xiii

Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Orientacyjna data premiery dla komputerowego wydania gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII - gamedot.pl

Square Enix nadal pracuje na komputerowym portem gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Mówimy tu o projekcie, jaki zamknie trylogię – projekcie, który według developera wpasowuje się w gust zachodniego odbiorcy. Lightning Returns stanowi owoc pewnego eksperymentu. Głównie chodzi tu o system walki i podpięte pod niego potyczki z oponentami. Programiści poszli w kierunku typowej pozycji action-RPG. Co warte podkreślenia, pewne wzorce z LR zostały przekazane do FFXV.

 

Zwieńczenie sub-serii Final Fantasy XIII otrzymamy z niemałym poślizgiem. Cała trylogia miała trafić na Steama wiosną 2015. Yoshinori Kitase – wypełnia rolę producenta – potwierdza, że ostatecznie premiera Lightning Returns może przypadać na końcówkę tego roku (grudzień lub termin nieco poprzedzający ten miesiąc). Programiści jeszcze muszą zakończyć pewne procesy, dlatego nikt nie wskazuje konkretnej daty.

 

Źródło: Gamespot, VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl