• Strona główna
  • Newsy
  • Nowy, egipski assassin's creed dopiero w 2017 roku. jesienią zagramy w watch dogs 2

Nowy, egipski Assassin's Creed dopiero w 2017 roku. Jesienią zagramy w Watch Dogs 2

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy, egipski Assassin's Creed dopiero w 2017 roku. Jesienią zagramy w Watch Dogs 2 - gamedot.pl

Tegoroczny Assassin's Creed zostanie poważnie przemodelowany. Co więcej, gra ostatecznie zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku. Watch_Dogs 2 jest traktowane jako propozycja zastępcza. To na ten moment nieoficjalne doniesienia – doniesienia, których oczywiście Ubi nie chce skomentować. Może warto poczekać do 12 lutego. Tego dnia francuska firma podsumuje dane finansowe z trzeciego kwartału (rok fiskalny). To zawsze okazja do aktualizacji harmonogramu premier.

 

Francuski wydawca ponoć zareagował na kontrowersje związane z Unity (tytuł dziurawy jak durszlak). Nowa produkcja ma być dopracowana – ma oferować nowe możliwości. Bogata fabuła, rozwój bohatera, odmieniony system walki. Powracają łodzie i konie. Wspomina się też o... wiedźmińskim feelingu. Co istotne, nowa część została osadzona w starożytnym Egipcie. Najwięcej elementów niezapowiedzianego tytułu wykona ekipa, która stworzyła bardzo dobrego Black Flaga (zwyczajowo nad odsłonami marki Assassin's Creed pracuje kilka ekip developerskich).

 

Nasz bohater to ponoć były niewolnik, który „koleguje się” z orłem. Ponoć ptak jest istotą grywalną. Taki duet eksploruje rozległe środowisko (mapa z Black Flag x 3 – tak mniej więcej). Gra na ten moment określana jako Assassin's Creed: Empire cechuje się bogatą kolorystyką.

 

Oczywiście cały raport to na razie tylko i wyłącznie zbiór kilku plotek – choć trzeba pamiętać, że takie Kotaku swego czasu udanie „zapowiedziało”AC: Syndicate.

 

Źródło: DSOG, Gamespot, Eurogamer UK

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]