Nowe szczegóły dotyczące Assassin’s Creed 3 Remastered

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Jeszcze nie przestano zachwycać się Oddysey, a na horyzoncie już pojawia się kolejny Assassin. Tym razem chodzi o zapowiedzianego miesiąc temu remastera Assassin's Creed III, który ma wejść w pakiet przepustki sezonowej do Assassin's Creed Oddysey.  

 Jako oddzielny produkt zaś, Assassin's Creed III Remastered ma pojawić się w marcu w nadchodzącym roku. Jak dotąd otrzymaliśmy nie wiele informacji o nowej odsłonie, a więc dziś Ubisoft oficjalnie podał czego możemy spodziewać się po "trójce". Dostaniemy więc m.in. nowy system oświetlenia (renderowania), nowe modele postaci, nowe tekstury i zdecydowanie większe zagęszczenie występującej w grze ludności. Ale to nie wszystko.

Możemy spodziewać się:

  • Zwiększonej rozdzielczości: zagramy w rozdzielczości 4K i ze wsparciem HDR na pecetach oraz konsolach Xbox One X i PlayStation 4. Właściciele PlayStation 4 i Xboksa One (czyli w podstawowych wersjach) będą musieli zadowolić cię rozdzielczością 1080p.
  • Tekstur wyższej rozdzielczości
  • Nowych modeli postaci
  • Nowego systemu renderowania oświetlenia: renderowanie oparte o fizykę gry
  • Większego zagęszczenia postaci, bogatszego środowiska i lepszych efektów graficznych

Ubisoft zdradził także co dokładnie zawierać będzie wersja gry, jeśli chodzi o rozszerzenia. W skład zremasterowanej wersji gry Assassin's Creed III wejdzie więc:

  • Misje Benedicta Arnolda (seria czterech wspomnień opowiadających o tym, jak Asasyn Connor starał się zdemaskować plan Benedicta Arnolda przekazania kontroli nad West Point armii brytyjskiej)
  • Pakiet Ukryte Sekrety (3 misje zapewniające dodatkową godzinę rozgrywki, które zabiorą gracza na wyprawę do ruin Majów i w rejs po pełnym morzu)
  • Tyrania Króla Waszyngtona (Trzyczęściowa opowieść przedstawiająca alternatywny scenariusz, w którym George Waszyngton, obłąkany żądzą nieograniczonej władzy, porzuca stanowisko prezydenta, by stać się królem-tyranem)
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered (pełna gra, opowiada o niezapomnianej przygodzie, która zabierze Aveline z zatłoczonych ulic Nowego Orleanu, przez mokradła pełne upiorów voodoo, aż do pradawnych ruin Majów.

 

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy