Nowa platformówka od Donut Games

GeneticsD - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nowa platformówka od Donut Games - gamedot.pl

Traps n' Gemstones było świetną platformówką od Donut Games skierowaną na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Studio osiągnęło sukces, chociaż na co dzień zajmują się o wiele mniejszymi, komercyjnymi tytułami. Dzisiaj ponownie uderzają w coś większego, bardziej ambitnego. Mowa tutaj o Vulture Island, która posiada własną fabułę, wiele poziomów oraz charakterystyczną dla platformówek grafikę 2D, gdzie rozgrywka opiera się na bieganiu w prawą stronę. 

 

Vulture Island dotyczy grupki przyjaciół, których stanowią Benjamin, Alex, Stella oraz Paula. Pierwszy z nich, Benjamin, konstruuje maszynę, dzięki której przyjaciele mogą odbyć podróż dookoła świata. Niestety jak to często w tego typu motywach bywa, pojazd ulega zniszczeniu, a postaci lądują gdzieś na środku oceanu. Na całe szczęście są w stanie dopłynąć do najbliższej wyspy, tytułowej Vulture Island. Po dotarciu do brzegu okazuje się, że twórca maszyny zniknął. Tutaj rozpoczyna się nasza gonitwa po ogromnych poziomach pełnych wszelakich przeciwników, boostów oraz ciekawych kreacji środowiska.

 

 

Platformówka ta ma za zadania przyciągnąć gracza na dość długi czas o czym może świadczyć fakt, iż nie jest ona oparta na modelu f2p, a jest zwyczajnie płatna (15 zł) na obu systemach.

 

Czy Vulture Island okaże się lepsze od swojej poprzedniczki? O tym możemy przekonać się tylko w jeden sposób.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]