No Man’s Sky: przedstawiciel Sony skomentował postawę Hello Games

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
No Man’s Sky: przedstawiciel Sony skomentował postawę Hello Games - gamedot.pl

Prezes Sony podczas targów Tokyo Game Show wypowiedział się na temat strategii, którą Hello Games obrało przy promowaniu swojego sztandarowego produktu. Według niego ciągłe nadmuchiwanie balonika i kreowanie niemożliwych do spełnienia oczekiwań w końcu obróciło się przeciwko nim samym. Shuhei Yoshima, prezes Sony przyznał się, że miał przyjemność testować grę przed wydaniem oraz po opublikowaniu patcha pierwszego dnia po premierze. Stwierdził, że osobiście rozgrywka przypadła mu do gustu, lecz całkowicie rozumie rozczarowanie graczy. Faktyczna zawartość gry była zdecydowanie uboższa względem atrakcji prezentowanych w zapowiedziach. Fanom doskwierał przede wszystkim brak trybu wieloosobowego oraz niezbyt złożony system walki oraz handlu. Yoshima dodał, że niewielkiemu zespołowi Hello Games zabrakło specjalisty od PR-u, który pomógłby sprowadzić na właściwe tory ich kampanię promocyjną.

 

źródło: eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

zabrakło rozsądku wśród klientów-to główny powód. jednakże, kto nadmuchiwał ten je.any balonik, no kto jak nie takie patologiczne i zj.bane portale jak ten. wietrzenie sensacji i news goni news-o niczym. one man's lie w każdym wywiadzie coraz bardziej rozumiał na czym polega dzisiejsza branża i potraktował wreszcie dziwki jak dziwki.

0 Odpowiedz
ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]