No Man's Sky pod lupą

GeneticsD - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
No Man's Sky pod lupą - gamedot.pl

Jakiś czas temu pisaliśmy newsa o tym, że na serwerach No Man's Sky pozostała wyłącznie nikła garstka graczy, która i tak wciąż się zmniejsza. Nieuchronnie gra zbliża się do końca swojej działalności w ogóle, a tutaj jeszcze znalazła się brytyjska organizacja sprawdzająca poprawność reklam, czyli The Advertising Standards Authority. Zajmą się oni przede wszystkim sprawdzaniem, czy materiały promocyjne (chociażby na Steam) są zgodne z tym, co jest zawarte w grze. Powinno się tej organizacji podesłać jakąś recenzję, bądź zestawienie rzeczy, które obiecywane były do No Man's Sky, a ich tak na prawdę nie ma. 

 

 

Jedno jest pewne Sean Murray nie ma od teraz lekkiego życia. Jego nazwisko już zawsze będzie kojarzyło się z oszustwem, więc prawdopodobnie całe Hello Games już nie ugra niczego wielkiego. Dodatkowo, instytucja o której wspominałem może nakłada różnego rodzaju sankcje karne na deweloperów. Robi się coraz ciekawiej. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie.

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Graczu (gość) 7 lat temu

Tak. Nasz prokurator generalny powinien się za to wziąć. Dożywocie maja jak nic.

0 Odpowiedz
GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]