Nintendo banuje piratów w Pokémon Sun i Moon jak leci!

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nintendo banuje piratów w Pokémon Sun i Moon jak leci! - gamedot.pl

Nintendo nie słynie ze swojej pobłażliwości w stosunku do osób, które w jakikolwiek sposób użytkują ichniej własności intelektualnej niezgodnie z jej pierwotnym zamysłem, bądź w niewłaściwy sposób. Wrzucasz do Sieci fragment gameplayu z gry Nintendo? Za moment będzie zablokowany. Remasterujesz w wolnym czasie szlagier z jednej z poprzednich konsol Ninny? Nie ma bata, to nie przejdzie. Teraz okazuje się, że podobną politykę zera tolerancji japoński gigant stosuje wobec piratów – tym razem zupełnie zasłużenie. Wielu posiadaczy nieoryginalnych kopii gry skarży się w Internecie, że tylko przy próbie skorzystania z usług sieciowych Pokémon Sun i Moon już zostali poczęstowani 15-dniowym banem. Inaczej sprawy mają się, kiedy Twoje konto bądź kopia gry zostały wcześniej oflagowane. W takim przypadku musisz liczyć się z permanentnym banem. Informacje te potwierdziło samo Nintendo, więc strzeżcie się niechętni oryginałom! Może to Was słono kosztować.

 

Źródło: Destructoid.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]