Ninja Gaiden to nie tylko Yaiba – szykuje się nowa część!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ninja Gaiden to nie tylko Yaiba – szykuje się nowa część! - gamedot.pl
Podczas cyklu promocyjnych wywiadów między Yosuke Hayashim (szefem Tecmo) i Keijim Inafune (szef Spark Unlimited) wydało się, że powstaje nowa część Ninja Gaiden. Podkreślono to ponieważ niektórzy, hardkorowi fani serii z dużym dystansem podchodzą do tego czym może stać się  Yaiba: Ninja Gaiden Z
 
 
Obie gry będą jednoczesnie bardzo podobne i nastawione na inny model rozgrywki. Co ciekawe, nadchodzący spin-off zostanie podzielony na dwie części-tryby: Yaiba pokaże trójwymiarową walkę napędzaną przez fabułę podczas gdy Ninja Gaiden Z powróci do tradycyjnego, znanego z automatów klimatu serii. 
 
Wygląda to na bardzo dobre rozwiązanie, zresztą Yaiba: Ninja Gaiden Z  już samo z siebie prezentuje się interesująco i pewnie nawet bez wsparcia takiej marki (mimo wszystko wciąż ważnej) zdołałoby się wypromować. 
 
 
Premiera w lutym/marcu 2014 na PC, PS3 i X360.
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]