Nie warto wierzyć plotkom - sytuacja finansowa w Cryteku jest jednak stabilna

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nie warto wierzyć plotkom - sytuacja finansowa w Cryteku jest jednak stabilna - gamedot.pl

Doniesienia o kiepskiej sytuacji finansowej studia Crytek pojawiły się na początku lipca - wszystko miało związek ze strajkami pracowników firmy, niepewną przyszłością Homefront: Revolution i anulowaniem prac nad sequelem Ryse.

Według firmy, za całe zamieszanie odpowiedzialny był kiepski przepływ informacji pomiędzy pracownikami, którzy 'podkoloryzowali' całą sytuację.

W oficjalnym oświadczeniu firma braci Yerlich przyznała, że studio przechodzi teraz znaczące zmiany - z 'klasycznego' developera Crytek zmieni się w twórcę tytułów cyfrowych i online'owych, takich jak darmowy Warface.

Zmiany te nie mają jednak negatywnego wpływu na stan firmy, która wciąż będzie współpracować nad tytułami AAA. Jedną z takich produkcji będzie wcześniej wspomniany Homefront: Revolution, tworzony we współpracy ze studiem Deep Silver, a zapowiedzianym na 2015 rok.

 

 

 

Źródło: polygon.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL PS4

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL PS4

Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry 2015 roku - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dostępna teraz wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w...

89,00Do sklepu

1 Komentarz

surmak 5 lat temu

trochę się bałem o tego Homefronta.

Crytek nigdy jakiegoś sprzedażowego hitu nie zrobił, ale na wszystkie ich gry można popatrzeć i nawet dla przyjemności w nie pograć. ;)

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl