• Strona główna
  • Newsy
  • Nas jako platforma do pracy zespołowej? dyski sieciowe asustor dają więcej możliwości.

NAS jako platforma do pracy zespołowej? Dyski sieciowe Asustor dają więcej możliwości.

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wiele osób traktuje dyski NAS wyłącznie jako przechowalnię danych, którą konfiguruje się raz i zapomina o jej istnieniu. Tymczasem rozwiązania Asustor pozwalają na stworzenie wygodnego narzędzia do pracy zespołowej.

Dzięki integracji z platformami chmurowymi OwnCloud i NextCloud oraz wsparciu dla pakietu biurowego OnlyOffice, użytkownicy NAS-ów Asustor mogą nie tylko składować dane, ale i wykorzystać je do wspólnej pracy nad dokumentami.

Producent podkreśla elastyczność i bezpieczeństwo takiego rozwiązania. Użytkownik ma nad chmurą pełną kontrolę i może w dowolnym momencie zmienić jej ustawienia tak, aby jego prywatność była chroniona jak najlepiej. Ponadto dysk sieciowy podłączony do sieci wewnętrznej (tzw. intranetu) nie wymaga do pracy dostępu do Internetu. To sprawia, że dane są zawsze dostępne wewnątrz (np. domu lub firmy) i jednocześnie chronione przed nieautoryzowanym dostępem z globalnej sieci.

 

Zainteresowani stworzeniem prywatnej platformy biurowej do pracy zespołowej mogą pobrać stosowne rozszerzenie z platformy AppCentral producenta. Tam również znajdują się szczegółowe instrukcje, jak zainstalować i skonfigurować pobrane dodatki do dysków NAS Asustor.

Lista modeli obsługujących serwer OnlyOffice:

  • AS6, AS70, AS50, AS51, AS61, AS62, AS31, AS32, AS63, AS64, AS52, AS53, AS65

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers PS4

Marvel Avengers PS4

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl