Najlepsze spotyka się z najlepszym – osiąganie nowych poziomów wydajności

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawysnap9.png
Nowy procesor, nowe ulepszenia, nowe osiągi

[Tajpej, Tajwan] Czy może być za szybko? W MSI stale czujemy czyjś oddech na plecach. Dlatego wdrażamy najnowsze technologie w naszych produktach przeznaczonych do gier i dla naszych „fanów smoka”. Zarówno procesor Intel® 6. generacji Skylake, jak i karta graficzna NVIDIA GeForce® GTX1060 (1070,1080) sprawiły, że różnica między laptopami a stacjonarnymi komputerami dla graczy stała się w zasadzie żadna. Teraz zostanie jeszcze bardziej zmniejszona dzięki wprowadzeniu procesora Intel® 7. generacji KabyLake. Gracze mogą oczekiwać wzrostu wydajności jednostki centralnej od 15% (w wersji non-OC) do 25% (w wersji OC).

 

Oto cztery przykłady, do czego można wykorzystać nowo odkrytą moc: większa szybkość obliczeń, obsługa formatu wideo 4K, multimediów i wirtualnej rzeczywistości VR.      

7+10.pnga1.png
 

 

Trzy z tych obszarów (obliczenia, 4K i multimedia) są praktycznie na co dzień wykorzystywane przez większość użytkowników komputerów. Większa wydajność przekłada się na szybsze działanie, obsługę większych obciążeń, jak również możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu wymagających aplikacji. Mając na uwadze powyższe, to sympatyczne ulepszenie bardzo pozytywnie wpływa na wszystkie dziedziny, w tym użytkowanie codzienne, profesjonalne oraz związane z grami, zapewniając żwawsze działanie notebooków MSI. 


 
7th gen core i7 performance enhancement.jpg
Procesor Intel® 7. generacji KabyLake zapewnia znaczny wzrost wydajności, jak pokazano w powyższych danych.

 

Lepsze wrażenia VR dzięki ulepszeniu procesora
Ci, którzy mają to szczęście i posiadają zestaw VR, taki jak HTC VIVE, doświadczą jeszcze lepszych wrażeń VR dzięki najnowszemu procesorowi 7. generacji Core i7. Od swojego debiutu wirtualna rzeczywistość zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek mieliście okazję zanurzyć się w VR, zgodzicie się, że ta popularność to nie przechwałki i marketing lub zachwalanie towaru, lecz własne zasługi tego rozwiązania. Jak to teraz powiązać z MSI i platformą 7. generacji Core i7? Po pierwsze, MSI jest jedynym producentem certyfikowanym do współpracy z HTC, a to oznacza, że wszystkie swoje notebooki dla graczy wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA Pascal są przygotowane do obsługi VR. Po drugie, MSI wyposaży w procesor 7. generacji Core i7 wszystkie swoje linie produktów przeznaczonych dla graczy, pozwalając użytkownikom wirtualnej rzeczywistości uruchamiać aplikacje VR jeszcze szybciej i płynniej. 

vr new.pngPierwszy na świecie układ ulepszenia dźwięku w wirtualnej rzeczywistości od Nahimic VR
Nie jest tajemnicą, że MSI skupia się na czymś więcej niż tylko na grach. Głównym elementem naszego zainteresowania jest również VR. Teraz, dzięki pierwszemu na świecie systemowi Nahimic VR z dźwiękiem 7.1, przewidzianemu wyłącznie do notebooków MSI dla graczy (wybrane modele), użytkownicy VR mogą cieszyć się nową jakością w doświadczaniu wirtualnej rzeczywistości.
Na targach CES przedstawiliśmy system Nahimic 2+, który będzie dostępny we wszystkich nowych notebookach dla graczy. System będzie obsługiwać więcej funkcji i będzie lepiej współpracować z grami VR. Udoskonalono interfejs profilu i wraz z systemem Nahimic VR z technologią Nahimic 2+ rozwiązanie zostanie zoptymalizowane do modeli HTC VIVE już na początku 2017 roku.snap10.png

7+10, Brothers in Arms 
Oprócz nowego procesora, MSI wprowadzi do swojego arsenału kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX1050 Ti GTX1050, aby gracze różnego kalibru mogli cieszyć się jeszcze bardziej spersonalizowanym notebookiem, czy to w pracy, szkole czy podczas likwidowania hord zombie – dosłownie WSZĘDZIE.

Karta GTX 1050 Ti ma o 15% większą wydajność w porównaniu z kartą GTX965M. Zamierzamy zastąpić na rynku produkt GTX960M produktem GTX 1050 dla wymagających graczy i zaawansowanych użytkowników. Jeśli szukasz najnowszych technologii gamingowych lub jako zwykły użytkownik po prostu szukasz znakomitego notebooka, który może zrobić wszystko i nie trzeba go będzie modernizować przez długi czas, to właśnie MSI może być dla Ciebie najlepszą opcją do sprawdzenia.

 

c.png

 

MSI wprowadza we wszystkich swoich seriach komputerów procesor 7. generacji Core i7
Na targach CES 2017 MSI zaprezentuje wprowadzane na rynek na początku roku swoje serie kart graficznych GT83VR, GT73VR, GT72VR, GT62VR, GS73VR, GS63VR, GS43VR, GE72VR, GE62VR, GP62VR, GP72VR, GP62MVR, GP72/GP62 i GL72/GL62, aby wraz z firmą Intel wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników, którzy pragną lepszych wrażeń w wirtualnej rzeczywistości oraz wymagają obsługi formatu wideo 4K i gier. 
MSI zawsze stara się zapewnić swoim fanom i użytkownikom najnowsze, najlepsze i najwydajniejsze platformy gamingowe. Najważniejsze jest to, że notebooki dla graczy muszą być wyposażone w najbardziej efektywny system chłodzenia, aby zapewnić niezakłóconą rozgrywkę przez wiele godzin, bez przegrzewania notebooków. „True Gaming PC, we are Gaming” to nasza podstawowa koncepcja projektowania notebooków wynikająca z radości i pasji. Nie chcemy nic więcej, niż zapewnić wszystkim użytkownikom i „fanom smoka” najlepsze wrażenia w grach i najwyższą wydajność komputerów dzięki naszym produktom. Nie wystarczą nam specyfikacje takie same, jak u innych producentów.

 

b.png

 


Znów pierwszy na świecie – system dźwiękowy wysokiej rozdzielczości
W MSI ulepszyliśmy również wrażenia dźwiękowe dzięki przetwornikowi ESS SABRE HiFi audio DAC, obsługującemu dźwięk wysokiej rozdzielczości. Sprawia to, że karty serii MSI GT83VR o częstotliwości próbkowania 32 bity / 384 kHz oraz serii GT73VR, GS73VR, GS63VR i GS43VR o częstotliwości próbkowania 24 bity / 192 kHz zapewniają najwyższą jakość dźwięku przez wzmacniacz SABRE HiFi DAC na wyjściu dla dowolnych zaawansowanych zestawów słuchawkowych.

snap8.png

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Sekiro: Shadows Die Twice PL PS4

Sekiro: Shadows Die Twice PL PS4

Sekiro: Shadows Die Twice to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z elementami RPG od firmy FromSoftware. Fani bez problemu rozpoznają interesujący styl znany z gier tego studia, w...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy