Na targach E3 zobaczymy Dark Souls 3?!

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Na targach E3 zobaczymy  Dark Souls 3?! - gamedot.pl

Przed targami E3 2015 pojawia się wiele plotek – nieoficjalnych informacji. Niech zamieszanie związane z nową odsłoną serii Fallout będzie tu przykładem. Teraz przychodzi czas na kontynuację cyklu Dark Souls, która ponoć ma zostać przedstawiona na imprezie w Los Angeles.

 

Co ważne, do marki ma powrócić Hidetaka Miyazaki, który przez ostatnie miesiące pracował przy hitowym Bloodborne. Wielu fanów uważa, iż zapowiedź Dark Souls 3 byłaby przedwczesna. Namco Bandai jest posądzane o przygotowywanie łatwego skoku na kasę.

 

Jeszcze jakiś czas temu Sony mówiło o poszerzaniu możliwości oferowanych przez Bloodborne. Zatem From Software musi wykonać jeszcze jakąś tam pracę. Hipotetycznie DS3 zostanie przypisane do innej (aczkolwiek wewnętrznej) ekipy programistów.

 

Cóż, chyba emocjonalne podejście do całej sprawy jest czymś... przedwczesnym. Wszak pochylamy się nad plotką.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL XONE

Shadow of Tomb Raider PL XONE

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl