Middle-Earth: Shadow of Mordor na nowym zwiastunie wygląda znajomo...

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Middle-Earth: Shadow of Mordor na nowym zwiastunie wygląda znajomo... - gamedot.pl

Skakanie z dachów na niczego nie spodziewających się wrogów, zabijanie wrażych kapitanów i  przeciskanie się przez ich ochroniarzy, oraz specjalny tryb widzenia, pozwalający rozróżniać konkretne cele od reszty otoczenia. Tak właśnie wygląda rozgrywka w Middle-Earth: Shadow of Mordor, i mimo że to wszystko wygląda świetnie, to na usta samo ciśnie się porównanie z serią Assassin's Creed. Czy system run (zwiększających obrażenia lub modyfikujących działanie naszych broni) wystarczy, by 7 października gracze zechcieli powrócić do Śródziemia?

 

 

 

Źródło: vg247.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Iron Harvest PC

Iron Harvest PC

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Gra pozwala kontrolować wielkie dieselpunkowe roboty i...

209,00Do sklepu

1 Komentarz

Serwacy 6 lat temu

Szczerze powiedziawszy podobieństwa są, ale gra wygląda świetnie. Jezeli tylko scenariusz będzie ciekawy , może wypaśc lepiej niż Assassin`s Creed. Czekam na fajne mroczne klimaty.

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl