Metro się rozrasta – szykują się kolejne odsłony serii

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Metro się rozrasta – szykują się kolejne odsłony serii - gamedot.pl
4A Games, twórcy gier z cyklu Metro, umieszczonego w świecie stworzonym przez Dmitrija Głuchowskiego potwierdzają, że pracują właśnie nad „niezapowiedzianymi projektami” w tym uniwersum (czy liczba mnoga oznacza osobną wersję na stare i nowe konsole jak w przypadku nowego Assassin's Creed). Na dowód tego jak dobrze im idzie ogłosili też, że otwierają na Malcie kolejne studio.
 
Dzięki temu ekipa zwiększy swoje możliwości tworzenia dużych gier. Brzmi to sensownie, gdyż coraz więcej developerów przenosi się właśnie do tego kraju – ciekawe tylko czy jakikolwiek wpływ na to ma obecna sytuacja polityczna na Ukrainie (4A Games jest przecież studiem z Kijowa).
 
 
źródło: cvg
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Sokool 9 lat temu

W Ukrainie mają zdolnych programistów, ludzi głodnych sukcesu, lecz obecna sytuacja nie pozwala im na łatwe znalezienie pracy w UE, przez co nie wyjechali do zagranicznych korporacji zarabiać w sełro czy funtach :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]