Król wirtualnego snopka

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

tym że e-sport jest bardzo popularną gałęzią branży gier, wiemy od dawna. Podobnie też że najpopularniejsze są w nim moby, gry sportowe, FPS-y, bijatyki, strategie oraz MMO. Jednakże nikt chyba nie spodziewał się, że w najbliższym czasie próbę podbicia areny e-sportowej podejmie Farming Simulator. 

 

Twórcy tejże serii ogłosili ostatnio powstanie pierwszej profesjonalnej ligi. Będzie ona skupiona początkowo jedynie wokół Europy, a zwycięzca turnieju zdobędzie 100,000 € oraz zostanie koronowany tytułem Farming Simulator Champion. Łącznie nagrody wyniosą 250,000 €, których pozostała część zostanie rozdysponowana pomiędzy zwycięzców poszczególnych turniejów prowadzących do finałów

 

 

Podczas turniejów zostanie wykorzystana najnowsza wersja Farming Simulator 19. Nie zostały jak na razie podane dokładne sposoby rozstrzygania rozgrywek, jednakże można się spodziewać podobnych metod, jak podczas dotychczasowych, mniejszych turniejów, gdzie zwycięstwo zależało od np. czasu skoszenia pola kombajnem oraz przetworzenia słomy na snopki.  

Choć na pierwszy rzut oka cała sprawa brzmi żartobliwie i z pewnością wywoła falę zabawnych komentarzy, sam fakt rozpoczęcia ligi e-sportowej związanej z tak pozornie niszowym produktem, świadczy o jego rzeczywistej popularności. 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy