Kolejni pracownicy skarzą się na fatalne warunki pracy w CD Projekt RED

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Jakiś czas temu informowaliśmy o skargach byłych pracowników na rzekomo fatalne warunki pracy w CD Projekt RED. I mimo, że firma stanowczo zaprzeczyła tym pogłoskom, to dziś pojawiły się następne. 

Tym razem sprawę zbadać dokładniej postanowiła YouTuberka Madqueen Show, która wcześniej średnio wierzyła swemu koledze po fachu YongYea. Zapytała więc osobiście deweloperów o warunkach pracy w rodzimym studiu.

Według całkowicie anonimowych pracowników u Redów potrafił się odbyć trwający nawet rok crunching, czyli moment intensywnej pracy w końcowej fazie tworzenia produkcji. Dodatkowo pojawiające się problemy z komunikacją, walka o firmowe wpływy pomiędzy menagerami, czy zwyczajny brak ładu i składu. 

Te słowa padają od łącznie 43 osób, a część z nich co ciekawe w dalszym ciągu ma być częścią zespołu. Zebrane dane podchodzą od ludzi z różnych działów, narodowości, czy stażu. 

Mimo wszystko nie wszyscy tylko narzekają i narzekają. W materiale pojawiły się też pozytywne komentarze twierdzące, że w ostatnich latach warunki pracy zostały polepszone, a CD Projekt RED jest wręcz wymarzonym miejscem do pracy. 

Należy też pamietać, że nie wiemy dokładnie, czy YouTubera dotarła do większości osób odpowiedzialnych za Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077.

4 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Evil Within 2 PS4

The Evil Within 2 PS4

The Evil Within 2 będące dziełem genialnego Shinjiego Mikami oraz utalentowanego zespołu Tango Gameworks wynosi uznaną markę na nowy poziom dzięki unikatowemu połączeniu thrillera...

279,99Do sklepu

4 Komentarze

awatar
Radomir (gość) 9 miesięcy temu

A tymczasem CD Projekt został umieszczony w TOP 10 najlepszych pracodawców 2017 roku w Polsce! :)

http://www.pulshr.pl/employer-branding/nagrody-dla-top-pracodawcow-rozdane-oto-najlepsze-firmy-w-polsce,48584.html

0 Odpowiedz
awatar
Helnest (gość) 9 miesięcy temu

Błagam Yasiu. Jeśli robisz artykuł negatywny miej na poparcie coś więcej niż materiał jakieś kobiety, która czyta tekst z monitora. Zauważam od pewnego czasu wysyp tego typu ANONIMOWYCH wyznań rzekomych pracowników Redów ale bardziej mi to pachnie próbą obniżenia wartości rynkowej spółki niż faktycznymi problemami. Niestety w związku z dziennikarstwem na poziomie "echa z zagranicy" bez pokrycia nie pozdrawiam.

2 Odpowiedz
awatar
Anonim (gość) 9 miesięcy temu

"Tym razem sprawę zbadać dokładniej postanowiła YouTuberka Madqueen Show" na tym powinien się zakończyć ten "artykuł".

2 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 9 miesięcy temu

:)

0 Odpowiedz
YASIUYASIU
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl