Kolejni pracownicy skarzą się na fatalne warunki pracy w CD Projekt RED

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Jakiś czas temu informowaliśmy o skargach byłych pracowników na rzekomo fatalne warunki pracy w CD Projekt RED. I mimo, że firma stanowczo zaprzeczyła tym pogłoskom, to dziś pojawiły się następne. 

Tym razem sprawę zbadać dokładniej postanowiła YouTuberka Madqueen Show, która wcześniej średnio wierzyła swemu koledze po fachu YongYea. Zapytała więc osobiście deweloperów o warunkach pracy w rodzimym studiu.

Według całkowicie anonimowych pracowników u Redów potrafił się odbyć trwający nawet rok crunching, czyli moment intensywnej pracy w końcowej fazie tworzenia produkcji. Dodatkowo pojawiające się problemy z komunikacją, walka o firmowe wpływy pomiędzy menagerami, czy zwyczajny brak ładu i składu. 

Te słowa padają od łącznie 43 osób, a część z nich co ciekawe w dalszym ciągu ma być częścią zespołu. Zebrane dane podchodzą od ludzi z różnych działów, narodowości, czy stażu. 

Mimo wszystko nie wszyscy tylko narzekają i narzekają. W materiale pojawiły się też pozytywne komentarze twierdzące, że w ostatnich latach warunki pracy zostały polepszone, a CD Projekt RED jest wręcz wymarzonym miejscem do pracy. 

Należy też pamietać, że nie wiemy dokładnie, czy YouTubera dotarła do większości osób odpowiedzialnych za Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077.

4 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko...

59,00Do sklepu

4 Komentarze

awatar
Radomir (gość) rok temu

A tymczasem CD Projekt został umieszczony w TOP 10 najlepszych pracodawców 2017 roku w Polsce! :)

http://www.pulshr.pl/employer-branding/nagrody-dla-top-pracodawcow-rozdane-oto-najlepsze-firmy-w-polsce,48584.html

0 Odpowiedz
awatar
Helnest (gość) rok temu

Błagam Yasiu. Jeśli robisz artykuł negatywny miej na poparcie coś więcej niż materiał jakieś kobiety, która czyta tekst z monitora. Zauważam od pewnego czasu wysyp tego typu ANONIMOWYCH wyznań rzekomych pracowników Redów ale bardziej mi to pachnie próbą obniżenia wartości rynkowej spółki niż faktycznymi problemami. Niestety w związku z dziennikarstwem na poziomie "echa z zagranicy" bez pokrycia nie pozdrawiam.

2 Odpowiedz
awatar
Anonim (gość) rok temu

"Tym razem sprawę zbadać dokładniej postanowiła YouTuberka Madqueen Show" na tym powinien się zakończyć ten "artykuł".

2 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) rok temu

:)

0 Odpowiedz