Kolejne Pokémony trafiły na nasze telefony!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Moda na Pokémony cały czas trwa, mimo że ostatnio trochę przygasła. Może za sprawą kolejnego tytułu ogień rozgorzeje na nowo? Bez zbędnych kampanii marketingowych, jak gdyby tylnymi drzwiami, do Google Play i Apple App Store trafiło Pokémon Duel!

 

 

Pokémon Duel to strategiczna gra z naszymi ulubionymi stworkami w rolach głównych. Gracz kompletuje swoją drużynę, a następnie przemieszczając ją taktycznie po polu gry stara się wyeliminować ekipę przeciwnika. Pokémony występują tu w formie figurek i sama gra bardziej przypomina grę planszową, jednak oferuje możliwość gry online z innymi graczami oraz przede wszystkim: jest free-to-play. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pograć ten tytuł i sprawdzić na własnej skórze. Zapewne nie będzie to hit pokroju Pokémon Go, jednak może to być powiew świeżości dla fanów kieszonkowych potworów.

 

Pokémon Duel można pobrać już teraz z Google Play i Apple App Store.

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL XONE

Far Cry New Dawn PL XONE

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl