IRIScan: mysz i skaner w jednym

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Produkt IRIS wyposażony został w skaner optyczny, umożliwiający skanowanie dokumentów w formacie A4 w rozdzielczości 300 DPI. Urządzenie sprawdzi się także podczas skanowania takich dokumentów jak karty kredytowe, prawo jazdy itp. Podczas pracy mouse wifi, zeskanowany fragment od razu pojawi się na ekranie monitora, więc użytkownik nie będzie musiał się martwić, że przejeżdżając po dokumencie myszką pominął jakąś jego część.

 
A jak działa IRIScan Mouse Wifi? Wystarczy położyć myszkę na danym dokumencie, kliknąć w przycisk odpowiedzialny za uruchomienie skanera, przejechać gryzoniem po kartce i… gotowe. W ten sposób użytkownik może cyfrowo skopiować książki, czasopisma, recepty, listy i tym podobne. Co ważne, nawet jeśli ktoś rzadziej korzysta z funkcji skanowania, nadal może cieszyć  się z bezprzewodowego gryzonia.

 


Po zeskanowaniu użytkownik może zapisać dokument w formatach: PDF, DOC, XLS, JPEG i innych. Co więcej, wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk, by od razu przesłać plik na prywatną chmurę. W równie łatwy sposób można udostępnić np. swój rysunek na jednym z kanałów społecznościowych.
Skaner IRIScan Mouse Wifi jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 499 zł.

Dane techniczne:
•    Rozdzielczość: do 400 DPI
•    Sensor myszy: optyczny (1500 DPI)
•    Maksymalna wielkość dokumentu: A4
•    Format plików: PDF/JPG/TIFF/BMP/PNG/XLS/DOC
•    Złącze: USB 2.0
•    Liczba przycisków: 3

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gigantozaur Gra PS4

Gigantozaur Gra PS4

W grze Gigantosaurus: Gra, gracze mogą eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując świat,...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl