Insomniac Games o odświeżonym Ratchet & Clank i szansach na nowe Resistance

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Insomniac Games o odświeżonym Ratchet & Clank i szansach na nowe Resistance - gamedot.pl

Ratchet & Clank na konsoli PS4 będzie dobrym punktem startowym dla graczy, jacy nigdy nie poznali marki wykreowanej przez Insomniac Games. Otrzymujemy tytuł uzupełniony o wiele rzeczy – dobijający do jakości filmów animowanych z najlepszych wytwórni. 1080p i 30fps to wartości, jakie zdają tu po prostu egzamin.

 

Czy proces odświeżenia, ponownego wyobrażenia może zostać połączony z Resistance: Fall of Man? Insomniac stwierdza, że nic na ten moment nie zostało zaplanowane. Los tego IP jest nieznany – atmosfera niepewności trwa już od 2013 roku. Wtedy też Ted Price zdobył się na klasyczne „Nigdy nie mów nigdy”. Była to reakcja na pytanie o powrót do serii.

 

Cóż, w ostatnich dniach marka Resistance została (sfera plotek) niespodziewanie przyklejona do studia Sony Bend. Ekipa, jaka dobrze spisała się przy projektach na przenośne konsolki (wykorzystano uniwersum Uncharted i... Resistance) ponoć tworzy produkcję przypominającą The Last of Us. Tytuł dedykowany PS4 – to tak dla jasności. Jak zareagowalibyście na Resistance w ujęciu trzecioosobowej kamery?

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Resistance Fall Of Man PS3 (gra używana)

Resistance Fall Of Man PS3 (gra używana)

Resistance: Fall of Man jest grą akcji ukazaną z perspektywy pierwszej osoby przedstawiającą alternatywną historię XX wieku. Gra opowiada o poczynaniach sierżanta Nathana Halea, członka...

19,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl