INNO3D zapowiada uczestnictwo na targach Computex 2024

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wystawa INNO3D będzie zlokalizowana w TWTC Nangang 4/F w hali 1 na stoisku N0401a. Producent ma zapewnić wciągającą prezentację zarówno dla profesjonalistów, jak i zwykłych entuzjastów branży. Tegoroczne targi upłyną pod hasłem “Connecting AI”, a zatem strefa NVIDIA AI Zone z pewnością będzie należała do wyróżnionych. Tym samym stoisko INNO3D również powinno znaleźć się w centrum uwagi.

 

 

Firma INNO3D zapowiedziała już, że zaprezentuje swoją dotychczasową gamę kart graficznych, w tym układy z serii GeForce RTX 40 SUPER. Wśród modeli mają znaleźć się produkty wprowadzone na rynek na początku tego roku. Nie zabraknie flagowych i średniobudżetowych wariantów z podświetleniem LED RGB, pokazu systemów chłodzenia współtworzonych z Alphacool czy miniaturowych jednostek SFF przeznaczonych dla kompaktowych obudów.

 

Wystawa INNO3D na zbliżających się targach Computex ma wzmocnić pozycję firmy w dziedzinie kart graficznych do gier i wysokiej wydajności. Sam producent chce natomiast pokazać swoje zaangażowanie w innowacje i doskonałość. Wkład INNO3D w tegoroczne targi może okazać się dalekosiężny i wpłynąć na trajektorię całej branży technologicznej w kierunku rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]