INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - najnowszy układ NVIDII dla graczy

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Dziś premierę ma GeForce GTX 1660 Ti - układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.

NVIDIA Turing to nie tylko ray tracing i DLSS. Tych technologii nie znajdziemy w najnowszym układzie NVIDII. Zamiast tego “zieloni” stawiają na rozsądną cenę sparowaną z wydajnością, która pozwoli na uruchomienie wszystkich nowych gier w rozdzielczości Full HD w wysokich ustawieniach. Nowy GPU obsługuje także technologię Adaptive Shading i wykorzystuje wysoki poziom IPC (ilość instrukcji w takcie zegara) układów NVIDIA Turing. Układ ten ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu takich kart średniego segmentu jak GeForce GTX 1060 czy GeForce GTX 960. Nic więc dziwnego, że już w dniu globalnej premiery INNO3D prezentuje swoją odmianę najnowszego GeForce’a.

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 może pochwalić się wydajnością na poziomie GeForce’a GTX 1070. Producent wyposażył kartę w 6 GB szybkiej pamięci GDDR6, pracujących na 192-bitowym interfejsie. Układ graficzny i pamięć są tu chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów - chłodzenie wręcz zachęca do podkręcania.

"Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najlepsze układy chłodzenia dla każdego wprowadzanego przez nas produktu" - komentuje starszy menedżer produkt INNO3D, Ken Wong. "Nie szczędząc środków, nasi inżynierowie zajmujący się badaniami i rozwojem koncentrują się na stworzeniu super wydajnych i super cichych rozwiązań chłodzących dla naszych graczy - rozwój naszego nowego modelu: INNO3D® GeForce® GTX ™ 1660 Ti utrzymał tę zasadę za pomocą chłodzenia klasy Twin X2 ".

Produkt wyceniono na 1339 zł.

        

Specyfikacja:

  • Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1770
  • Złącza video: HDMI 2.0b, Display Port 1.4
  • Ilość pamięci RAM: 4 GB
  • Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
  • Przepustowość pamięci: 12 Gbps
  • CUDA: 1536
  • Rekomendowana moc zasilacza: min. 500W
  • Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
  • Długość karty [mm]: 196 

Źródło: Entrymedia, INNO3D

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL XONE

Far Cry New Dawn PL XONE

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy