Impakt wyłącznym dystrybutorem NZXT w Polsce

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Firma Impakt S.A, dystrybutor sprzętu elektronicznego, akcesoriów i okablowania podpisała umowę o współpracy z czołowym producentem obudów i chłodzenia, amerykańską marką NZXT.

 

Umowa na wyłączną dystrybucję produktów sygnowanych marką NZXT została podpisana przez obie strony w lipcu b.r. Wiąże się to oczywiście z wprowadzeniem do oferty Impaktu szerokiej gamy nowych produktów. Wśród nich znalazły się obudowy komputerowe Midi Tower oraz Mini - ITX, a także systemy chłodzenia wodnego z serii Kraken, które uchodzą za jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań na świecie. Niebawem do oferty mają trafić również komponenty PC oraz akcesoria NZXT.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy na wyłączną dystrybucję z firmą NZXT. Ich produkty i rozwiązania stawiają na bezkompromisową jakość i cieszą się olbrzymią popularnością niemal na całym świecie. Nie mam wątpliwości, że z naszą pomocą producent odniesie sukces także na rodzimym rynku” -  powiedział Filip Horna, Product Manager marki w Impakcie.

 

Aktualnie dostępne w Impakcie produkty NZXT są objęte długą gwarancją: systemy chłodzenia wodnego Kraken aż 6 lat, w przypadku wszystkich pozostałych urządzeń - 2 lata. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 PS4

My Hero One's Justice 2 PS4

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy