HellBlade – pierwsze demo nie będzie częścią finalnego produktu

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
HellBlade – pierwsze demo nie będzie częścią finalnego produktu - gamedot.pl

Pierwsze pokazowe demo gry HellBlade raczej nie zrobiło furory. Odczuwalnie mogło nawet zaszkodzić całemu projektowi – jego wizerunkowi. Co ciekawe, Ninja Theory utrzymuje, że na Gamescom zaprezentowano testowane, analizowane elementy. Pełnowymiarowy deweloping dopiero rozpoczyna się i bez wątpienia pozwoli przemodelować pewne rzeczy.

 

 

 

Co ważne, brytyjska ekipa nie rezygnuje z owoców wcześniejszego trudu. Oczywiście pojawia się tu pewne zamieszanie, ale przedstawione stanowisko jest dobrym sygnałem dla każdego fana. NT realizuje normalny plan – nie ma tu żadnej rewolucji. Programiści wypełniają kolejne cele.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Ben 10 Wyprawa po Moc! PS4

Ben 10 Wyprawa po Moc! PS4

Ben wraz z rodziną cieszył się urokami wakacji w Europie... aż złowrogi czarnoksiężnik Hex uwolnił potęgę czterech tajemniczych kryształów! Jedynie Ben 10 może sprostać klątwie –...

189,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl