Hearthstone Podróż do wnętrza Un'Goro zapowiedziana

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Hearthstone Podróż do wnętrza Un'Goro zapowiedziana - gamedot.pl

Pamiętacie jeszcze o plotkach, które sugerowały, iż w nowym dodatku do Hearthstone wyruszymy do Un'Goro? Włąsnie się potwierdziły bo Zamieć zapowiedziała następny dodatek Podróż do wnętrza Un'Goro. Standardowo pojawią się nowe karty i kilka nowych pomysłów.

Premiera nastąpi zaplanowana jest na początek kwietnia. Blizzard szykuje nam 135 nowych kart, wśród których pojawi się nowa frakcja: Żywiołaki oraz nowa mechanika rozgrywki: Adaptacja. Adaptacja aktywuje się gdy dana kreatura wchodzi na pole walki i w tym momencie pojawiają nam się trzy opcje wzmacniające naszą kartę wybrane losowo z 9 możliwości:

Agonia: przyzwij 2 Rośliny 1/1
Nie można wybrać jako cel zaklęć lub mocy specjalnych
Furia Wichru
+3 do ataku
Prowokacja
Boska Tarcza

Sporą nowością będą karty zadań. Są legendarne, więc w waszej talii możecie umieścić tylko jedną kopię danej karty. Zadania i zawsze macie ją w ręce startowej. Po wykonaniu takowego otrzymujemy różne bonusy. Fajnie, że Blizz eksperymentuje z formułą. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V Championship Edition PS4

Street Fighter V Championship Edition PS4

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

DariusDarius
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl