Hearthstone Podróż do wnętrza Un'Goro zapowiedziana

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Hearthstone Podróż do wnętrza Un'Goro zapowiedziana - gamedot.pl

Pamiętacie jeszcze o plotkach, które sugerowały, iż w nowym dodatku do Hearthstone wyruszymy do Un'Goro? Włąsnie się potwierdziły bo Zamieć zapowiedziała następny dodatek Podróż do wnętrza Un'Goro. Standardowo pojawią się nowe karty i kilka nowych pomysłów.

Premiera nastąpi zaplanowana jest na początek kwietnia. Blizzard szykuje nam 135 nowych kart, wśród których pojawi się nowa frakcja: Żywiołaki oraz nowa mechanika rozgrywki: Adaptacja. Adaptacja aktywuje się gdy dana kreatura wchodzi na pole walki i w tym momencie pojawiają nam się trzy opcje wzmacniające naszą kartę wybrane losowo z 9 możliwości:

Agonia: przyzwij 2 Rośliny 1/1
Nie można wybrać jako cel zaklęć lub mocy specjalnych
Furia Wichru
+3 do ataku
Prowokacja
Boska Tarcza

Sporą nowością będą karty zadań. Są legendarne, więc w waszej talii możecie umieścić tylko jedną kopię danej karty. Zadania i zawsze macie ją w ręce startowej. Po wykonaniu takowego otrzymujemy różne bonusy. Fajnie, że Blizz eksperymentuje z formułą. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi symulatorami deskorolki w historii. Zagraj w odświeżone gry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ i Tony Hawk’s™ Pro...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy