Guile na nowych screenshotach ze Street Fighter V!

Piechol - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V zadebiutowało na PS4 i PC w połowie lutego i od tego momentu dostaliśmy już jednego nowego zawodnika do pobrania (Alexa), ale to nie koniec dodatkowej zawartości jaką ma zamiar podrzucić nam Capcom na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy. Wydawca zapowiedział cały szereg wszelkiego rodzaju DLC, w tym sześciu dodatkowych fighterów. Teraz chyba dowiedzieliśmy się, w czyjej skórze przyjdzie nam niedługo zawalczyć.

 

Na screenach jakie Capcom umieściło dzisiaj na swoim Facebooku mogliśmy zobaczyć Amerykanina o bardzo charakterystycznej fryzurze. Każdy fan bez problemu go rozpoznał, więc nie wiem dlaczego wydawca postanowił w pośpiechu zdjąć te grafiki ze swoich mediów społecznościowych. Jednak jak wiadomo: w Internecie nic nie ginie, więc poniżej możecie nacieszyć oczy trzema z nich.


 


 


 


 

Mimo konspiry jaką Capcom próbuje uskuteczniać, chyba można śmiało stwierdzić, kto będzie kolejnym zawodnikiem do zassania z Sieci. Wszelkie wątpliwości rozwieje kolejny update Street Fighter V, który ma pojawić się jeszcze w kwietniu!


 

Źródło: facebook.com/capcomunity/

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna PS4

Mafia Edycja Ostateczna PS4

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl