Guacamelee zostanie przeniesione na PS4 i XOne

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Guacamelee zostanie przeniesione na PS4 i XOne - gamedot.pl

Według raportu serwisu IGN Guacamelee doczeka się edycji Super Turbo Champion Edition, która trafi na platformy nowej generacji (PS4, Xbox One) i zawierać będzie nowych przeciwników, nowe umiejętności, nowe światy i oczywiście polepszoną oprawę.

 

Jak widać nie tylko duże gry (vide Tomb Raider) będą z chęcią przenoszone na next-geny, to samo tyczy się także mniejszych pozycji, które od razu pojawiały się w cyfrowej dystrybucji... i wszystko byłoby fajne gdyby nie to, że osoby, które już zakupiły grę na PS3 lub PS Vita nie mogą przenieść swojego pliku na nowszą konsolę.

 

 

Informację nowej wersji Guacamelee należy traktować obecnie jako plotkę, gdyż studio Drinkbox nie chce się (jeszcze) oficjalnie odnieść do tych rewelacji.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Agents of Mayhem Edycja Day One PL PS4

Agents of Mayhem Edycja Day One PL PS4

Agents of MAYHEM to nowa gra akcji twórców serii Saints Row! Wciel się w tajnego agenta i z perspektywy trzeciej osoby zwiedzaj otwarty świat! W Agents of MAYHEM...

24,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl