Grupa fanów tworzy własnego Half Life 2: Episode 3

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Grupa fanów tworzy własnego Half Life 2: Episode 3 - gamedot.pl

 

Wychodzi na to, że grupka zagorzałych fanów wyczekujących nowych informacji na temat trzeciego epizodu do Half Life'a znudziła się zasłoną milczenia zrzuconą przez Valve i postanowiła samemu zadziałać w tej kwestii. 

Jak? Tworząc własną wersję Half Life 2: Episode 3 opartą na silniku Unreal Engine. Project Borealis, który powstaje od paru miesięcy opiera się na scenariuszu autorstwa Laidlawa, który opuścił Valve w zeszłym roku po około 18 latach pracy m.in. nad wspomianą legendarną serią. O czym będzie dokładnie opowiadać historia możecie przekonać się mniej więcej tutaj.

Niestety nie wiemy kiedy okres produkcji dobiegnie końca, ale autorzy obiecali pierwszy filmik z gry na początku przyszłego roku. Więcej informacji znajdziecie tu.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PS4

Desperados III PS4

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl