Grid 3 nadjedzie już niebawem!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Grid 3 nadjedzie już niebawem! - gamedot.pl
Wygląda na to, że trzecia część Grida zostanie pokazana światu już po świętach. Na kanale YouTube serii Codemasters umieściło wszystko mówiący teaser:
 
 
A zatem, będzie to gra wyścigowa, miejmy nadzieje że stworzona z myślą o platformach nowej generacji. Posiadaczom XOne i PS4 brakuje wyścigów, z pewnością warto będzie zaoferować im więc coś specjalnego – pierwszy prawdziwie next genowy wyścig powinien przecież stać się wielkim przebojem.
 
Oby Codemasters nie przepuściło tej szansy, Grid 3 może pozwolić firmie na odbicie się i ponowne zgromadzenie wokół siebie społęczności fanów.
 
4 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

4 Komentarze

Tomash49 9 lat temu

Ja lubie badziew, więc ogólnie zawsze lepiej się bawiłem przy nfsach wszelkiego rodzaju, ale GRID tez calkiem fajna gierka:)

0 Odpowiedz
Adi92 9 lat temu

Coś czuję, że Grid 3 nie zrobi szału tak jak Grid 2. Pierwsza część była najlepsza

0 Odpowiedz
Harhan 9 lat temu

Nie oceniaj książki dopóki nie przeczytasz jej do końca ;___; Powiedziałbym, że wszystkiego trzeba spróbować... no ale. XD

0 Odpowiedz
graba 9 lat temu

Jedne z lepszych wyścigówek na rynku :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]