Genesis Xenon 220 G2 — odświeżona wersja myszy dla graczy

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Genesis Xenon 220 G2 to mysz wyróżniająca się przede wszystkim cichymi przyciskami zapewniającymi niesłyszalne kliknięcia. Produkt może więc sprawdzić się zwłaszcza w nocnych godzinach, gdy wszelkie hałasy są niepożądane przez innych domowników. Całość bazuje na sensorze optycznym o rozdzielczości do 12800 DPI, który odznacza się częstotliwością próbkowania na poziomie 1000 Hz. Te parametry powinny pozwolić na błyskawiczną reakcję podczas wirtualnych rozgrywek online.

Kolejną, ważną cechą myszy jest design z efektownymi wcięciami po bokach, przez które wydostaje się podświetlenie RGB z efektem PRISMO. Całość posiada ergonomiczny kształt oraz podpórkę na kciuk, która ma zapewnić komfortową pozycję oraz pewny chwyt. Produkt wyposażono również w teflonowe ślizgacze, które powinny zapewnić użytkownikowi precyzyjny i przewidywalny ślizg.

Genesis Xenon 220 G2 wyróżnia się siedmioma programowalnymi przyciskami oraz możliwością zmiany wartości DPI w locie. Co więcej, działanie myszy można szczegółowo dostosować za pomocą zaawansowanego oprogramowania, a wybrane ustawienia zostaną zapisane we wbudowanej pamięci gryzonia. Dzięki temu można z nich później skorzystać także na innym komputerze. Produkt obsługuje systemy Android i Windows 7/8/10/11.

Mysz Genesis Xenon 220 G2 trafia do polskich sklepów w prognozowanej cenie 89,90 zł.

Specyfikacja produktu znajduje się pod tym linkiem.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]