Genesis Astat 700 G2 — odświeżona wersja popularnego fotela gamingowego

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Fotel Genesis Astat 700 G2 także otrzymał sprawdzoną 8-żebrową konstrukcję ExoBase™, której zadaniem jest odciążenie pleców w każdym z odcinków. Ważną zaletą tego rozwiązania jest trzystopniowa regulacja odcinka lędźwiowego. Co więcej, użytkownik otrzymuje również możliwość regulacji głębokości siedziska, która ma bezpośrednio wpłynąć na komfort oparcia i rozluźnienie mięśni. Tę funkcję powinny docenić zarówno niskie, jak i wysokie osoby.

Nowe krzesło marki Genesis zostało pokryte tkaniną siatkową z technologią PureFlowPLUS™ — całość ma więc odznaczać się wysokim poziomem wentylacji, dużą wytrzymałością i optymalną sprężystością. Fotel został wyposażony w podłokietniki 3D i zagłówek regulowany w dwóch płaszczyznach. Ponadto oparcie posiada mechanizm gwarantujący szybką regulację oraz blokadę wybranego kąta nachylenia. Dzięki temu rozwiązaniu fotel zapewni nie tylko odpowiednią pozycję w trakcie gry, ale także pozwoli na chwilę relaksu.

Genesis Astat 700 G2 to fotel z podnośnikiem czwartej, najwyższej klasy, pięcioramienną aluminiową podstawą oraz kółkami o średnicy 60 mm, które zostały pokryte CareGlide™ chroniącą powierzchnię przed zarysowaniami. Producent zaznacza, że względem pierwszego modelu Astat 700 wariant G2 doczekał się również wzmocnionych kluczowych elementów konstrukcji, dzięki czemu całość powinna być jeszcze wytrzymalsza i bardziej komfortowa w użytkowaniu.

Fotel Genesis Astat 700 G2 trafia do polskich sklepów w prognozowanej cenie 999 zł.

Specyfikacja produktu znajduje się pod tym linkiem.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]